Polityka Prywatności

Linki do innych stron

Ta strona zawiera linki do innych stron, które nie są przez nas kontrolowane w żaden sposób. Prosimy być tego świadomym, kiedy klikacie na jakikolwiek taki link; nie jesteśmy odpowiedzialni za praktyki dotyczące prywatności i/lub jakiekolwiek polityki którejkolwiek ze stron innych niż nasza własna. Równocześnie, gorąco sugerujemy, żebyście sprawdzili politykę prywatności każdej strony, którą odwiedzacie, bez względu na to czy są czy nie są połączone z naszą własną stroną.

Rejestracja i użycie informacji osobistych

Rejestracja nie jest wymagana by używać czy dostać się na tą stronę. Jednak strona ta może tworzyć fora, blogi, tablice wiadomości czy inne tego typu dostępne dla swoich użytkowników. Możesz być poproszony do rejestracji do tych funkcjonalności, w szczególności, jeśli masz życzenie zostawić komentarz czy wprowadzić artykuły. Jeśli się zarejestrujesz i w tym procesie przekażesz nam osobiste informacje identyfikujące, bądź spokojny, żadna z tych informacji, którą przekażesz nie będzie przekazywana żadnym stronom trzecim oprócz takich, na które wydasz wyraźną zgodę.

Bezpieczeństwo

Postępujemy zgodnie z przyjętymi w branży standardami by chronić jakiekolwiek informacje osobiste, które nam przekazałeś. Jednak bądź świadomy tego, że żadna metoda elektronicznego przechowywania informacji nie będzie nigdy w 100% bezpieczna. Dlatego też – jak w przypadku jakiejkolwiek organizacji – nie jesteśmy w stanie zagwarantować Ci absolutnego bezpieczeństwa Twoich informacji.

Nota prawna

Zachowujemy sobie prawo do ujawnienia Twoich osobistych informacji identyfikujących, kiedy zostaniemy o to poproszeni na mocy prawa i kiedy uznamy, że takie ujawnienie jest niezbędne by chronić nasze prawa i/lub by postępować w zgodzie z procedurami sądowymi, wyrokiem sądu czy procesem prawnym postępującym na naszej stronie internetowej.